ul. Obornicka 350A, 60-689 Poznań • Otwarte pon-pt 7:00-15:00

aktualności

Podwaliny prefabrykowane do wiat, hal i… kurników

7/09/2020

Czy mówiliśmy już, że dostarczamy produkty do… kurników? 🐔 Tak, to prawda. Podwaliny prefabrykowane znajdują zastosowanie we wszelkiego rodzaju halach, tutaj dostarczyliśmy ich aż 300 sztuk. 🧱 Podwaliny pełnią funkcję fundamentu zastępczego zabezpieczając jednocześnie ściany o lekkiej konstrukcji przed ewentualnymi uderzeniami mechanicznymi urządzeń pracujących wewnątrz hali przy wywozie nawozu kurzego. Zaletą tego rozwiązania jest ponadto szybki montaż i przystępna cena. ⏰💰

więcej aktualności

Drenaż – rodzaje rur i zastosowanie

Drenaż – rodzaje rur i zastosowanie

Rury drenażowe, wytłaczane z PVC. Produkowane w różnych średnicach, odporniejsze dzięki HDPE, łatwe w montażu. Dowiedz się jak wybrać odpowiednią rurę drenażową!

Zastosowanie separatora ścieków w myjni samochodowej

Zastosowanie separatora ścieków w myjni samochodowej

Wraz z czyszczeniem samochodów z wodą spływają na ziemię również zanieczyszczenia, takie jak oleje, tłuszcze, detergenty i inne substancje chemiczne, które mogą trafić do kanalizacji deszczowej i zagrażać środowisku. Dobranie wydajnego separatora dla myjni samochodowej może znacznie zmniejszyć wpływ tych zanieczyszczeń na środowisko i zapewnić zgodność z obowiązującymi w Polsce przepisami.

więcej aktualności