ul. Obornicka 350A, 60-689 Poznań • Otwarte pon-pt 7:00-15:00

aktualności

Nowe warianty separatorów w ofercie POZBET

17/02/2021

W asortymencie posiadamy kilka wariantów separatorów. Tym razem pokazujemy nowoczesne i wytrzymałe separatory tłuszczu i skrobi, które stosować należy przede wszystkim w przypadku, gdy ścieki pochodzą z restauracji, kuchni zbiorowego żywienia bądź z obiektów przemysłu rolno-spożywczego.

Tłuszcze są substancjami, które w wysokim stopniu zanieczyszczają kanalizację. Konieczne jest więc ich przechwycenie zanim dostaną się do sieci kanalizacyjnej.

Separatory dopasowujemy do indywidualnych potrzeb danej instalacji. W celu uzyskania informacji o separatorach prosimy o kontakt pod numerem: 601 444 512 bądź email: biuro@pozbet.pl

więcej aktualności

Drenaż – rodzaje rur i zastosowanie

Drenaż – rodzaje rur i zastosowanie

Rury drenażowe, wytłaczane z PVC. Produkowane w różnych średnicach, odporniejsze dzięki HDPE, łatwe w montażu. Dowiedz się jak wybrać odpowiednią rurę drenażową!

Zastosowanie separatora ścieków w myjni samochodowej

Zastosowanie separatora ścieków w myjni samochodowej

Wraz z czyszczeniem samochodów z wodą spływają na ziemię również zanieczyszczenia, takie jak oleje, tłuszcze, detergenty i inne substancje chemiczne, które mogą trafić do kanalizacji deszczowej i zagrażać środowisku. Dobranie wydajnego separatora dla myjni samochodowej może znacznie zmniejszyć wpływ tych zanieczyszczeń na środowisko i zapewnić zgodność z obowiązującymi w Polsce przepisami.

więcej aktualności