ul. Obornicka 350A, 60-689 Poznań • Otwarte pon-pt 7:00-15:30

STREFA WIEDZY

Studnie EKO – czym są nowoczesne studnie bezpieczne dla środowiska?

7/06/2023

studnie eko sprzedaż poznań pozbet producent

Szukasz solidnych i wytrzymałych rozwiązań dla podziemnych instalacji wodno-ściekowych? Oto studnie EKO od Pozbet Poznań, które spełnią Twoje oczekiwania! Zapewniamy wysoką jakość i niezawodność naszych produktów, które są doskonałym wyborem dla różnych typów inwestycji.

Trwałość i wytrzymałość studni EKO

Trwałość i wytrzymałość konstrukcji to kluczowe aspekty, które należy wziąć pod uwagę przy budowie podziemnych instalacji. Nasze studnie kanalizacyjne EKO są wykonane z betonu o podwyższonych parametrach wytrzymałości, co sprawia, że są odporne na erozję i działanie agresywnych substancji. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twoje instalacje będą działać sprawnie i niezawodnie przez wiele lat.

Uniwersalność studni EKO dla różnych rodzajów instalacji

Jedną z największych zalet naszych studni EKO jest ich uniwersalność. Dostosowujemy je do różnych rodzajów instalacji wodno-ściekowych i wielkości budynków. Oferujemy szeroki wybór rozmiarów, zaczynając od studzienek o średnicy 1000 mm, aż do 3000 mm. Dzięki temu masz możliwość idealnego dopasowania studni do specyfikacji Twojej inwestycji.

Kluczowe elementy studni kanalizacyjnych EKO

Każda studnia kanalizacyjna EKO składa się z różnych elementów konstrukcyjnych, które mają kluczowe znaczenie dla efektywnego funkcjonowania instalacji. Oto niektóre z tych elementów:

► Dennice – studnie EKO

Dennice stanowią podstawę studni i są wykonane z monolitycznego betonu C40/50, co gwarantuje ich wysoką wytrzymałość. Powierzchnia dennicy jest odporna na przesiąkanie i czynniki chemiczne. Otwory łączące z resztą instalacji można usytuować pod dowolnym kątem.

► Płyty podstudzienne – studnie EKO

Płyty podstudzienne są niezbędne przy instalacjach zbiorników na aktywnie chemiczne ścieki. Wykonane z tego samego materiału co dennice, zapewniają stabilność całej konstrukcji. Oferujemy płyty o różnej grubości i wadze, dopasowane do Twoich potrzeb.

► Zwężki – studnie EKO

Zwężki są montowane na górze studni kanalizacyjnej EKO i służą do redukcji średnicy konstrukcji do rozmiaru włazu. Stanowią również bezpieczne zwieńczenie zbiornika. Dostępne są w różnych rozmiarach, także w wersji asymetrycznej.

► Pokrywy – studnie EKO

Pokrywy stanowią element zabezpieczający studzienkę. Oferujemy szeroki wybór płyt betonowych z otworem na właz o różnych średnicach. Szerokość kołnierza i grubość płyty są dopasowane do Twoich potrzeb.

Studnie EKO – Trwałe i bezpieczne rozwiązanie dla wód gruntowych

Studnie kanalizacyjne EKO od Pozbet Poznań są wykonane z betonu klasy C40/50, co zapewnia im wysoką trwałość i wytrzymałość. Dbamy o jakość naszych produktów i przestrzegamy wytycznych normy PN-EN 1917, co gwarantuje ich wysoką jakość i bezpieczeństwo użytkowania. Dodatkowo, nasze studnie betonowe podlegają Krajowej Oceny Technicznej dla średnic 1500-3000 mm.

Solidne studnie EKO dla podziemnych instalacji wodno-ściekowych

Jeśli szukasz trwałych i efektywnych rozwiązań dla instalacji wodno-ściekowych, to Pozbet Poznań jest idealnym wyborem dla Ciebie. Jesteśmy doświadczonym producentem prefabrykatów betonowych, a nasze studnie EKO cieszą się uznaniem klientów. Odwiedź naszą stronę internetową, aby uzyskać więcej informacji o naszych produktach oraz zobaczyć nasze realizacje. Nasi eksperci są również gotowi udzielić Ci fachowej pomocy i odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Wybierz studnie EKO od Pozbet Poznań i zbuduj trwałą i efektywną instalację wodno-ściekową!

więcej aktualności

Nowoczesne systemy studni DIAMIR – dostępne w hurtowni budowlanej w Poznaniu

Nowoczesne systemy studni DIAMIR – dostępne w hurtowni budowlanej w Poznaniu

Studnie DIAMIR są wytwarzane z odpornego i wytrzymałego polipropylenu (PP) za pomocą metody precyzyjnego wtrysku do formy. Dzięki temu procesowi studnie są nie tylko wykonane niezwykle precyzyjnie, ale także zagwarantowana jest powtarzalność produkcji, co ma ogromne znaczenie dla jakości produktów.

Czyszczenie separatorów substancji ropopochodnych

Czyszczenie separatorów substancji ropopochodnych

Aby separator działał skutecznie i na jego wylocie wypływała woda faktycznie oczyszczona wymagana jest nie tylko prawidłowy montaż, ale również regularna konserwacja. W dzisiejszym artykule przyjrzyjmy się bliżej temu zagadnieniu.

Co to jest znak graniczny? Samodzielny montaż?

Co to jest znak graniczny? Samodzielny montaż?

Znak graniczny jest to trwały element – znak wykonany zwykle z betonu bądź granitu umieszczony w miejscu granicznym działki lub jako stały element terenu umieszczony w tym samym miejscu. Dowiedz się więcej!

ul. Obornicka 350A, 60-689 Poznań

}

Pon - Pt w godz. 7:00 - 15:30

GRUPA PRZYBYSZEWSCY Sp. z o.o.

KRS: 0000829890 | NIP: 9721306774

PKO BP S.A. 69 1020 4027 0000 1602 1748 1592

+48 61 825 35 25

+48 661 22 33 20

biuro@przybyszewscy.com.pl

5,0 24 reviews

oferta

► Prefabrykaty betonowe

► Szamba betonowe

► Kanalizacje tworzywowe

► Separatory

Polityka prywatności

Sprawdź również:

napisz do nas

Copyright © 2023 POZBET Poznań | All rights reserved.