STREFA WIEDZY

Studnie EKO – czym są nowoczesne studnie bezpieczne dla środowiska?

7/06/2023

studnie eko sprzedaż poznań pozbet producent

Szukasz solidnych i wytrzymałych rozwiązań dla podziemnych instalacji wodno-ściekowych? Oto studnie EKO od Pozbet Poznań, które spełnią Twoje oczekiwania! Zapewniamy wysoką jakość i niezawodność naszych produktów, które są doskonałym wyborem dla różnych typów inwestycji.

Trwałość i wytrzymałość studni EKO

Trwałość i wytrzymałość konstrukcji to kluczowe aspekty, które należy wziąć pod uwagę przy budowie podziemnych instalacji. Nasze studnie kanalizacyjne EKO są wykonane z betonu o podwyższonych parametrach wytrzymałości, co sprawia, że są odporne na erozję i działanie agresywnych substancji. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twoje instalacje będą działać sprawnie i niezawodnie przez wiele lat.

Uniwersalność studni EKO dla różnych rodzajów instalacji

Jedną z największych zalet naszych studni EKO jest ich uniwersalność. Dostosowujemy je do różnych rodzajów instalacji wodno-ściekowych i wielkości budynków. Oferujemy szeroki wybór rozmiarów, zaczynając od studzienek o średnicy 1000 mm, aż do 3000 mm. Dzięki temu masz możliwość idealnego dopasowania studni do specyfikacji Twojej inwestycji.

Kluczowe elementy studni kanalizacyjnych EKO

Każda studnia kanalizacyjna EKO składa się z różnych elementów konstrukcyjnych, które mają kluczowe znaczenie dla efektywnego funkcjonowania instalacji. Oto niektóre z tych elementów:

► Dennice – studnie EKO

Dennice stanowią podstawę studni i są wykonane z monolitycznego betonu C40/50, co gwarantuje ich wysoką wytrzymałość. Powierzchnia dennicy jest odporna na przesiąkanie i czynniki chemiczne. Otwory łączące z resztą instalacji można usytuować pod dowolnym kątem.

► Płyty podstudzienne – studnie EKO

Płyty podstudzienne są niezbędne przy instalacjach zbiorników na aktywnie chemiczne ścieki. Wykonane z tego samego materiału co dennice, zapewniają stabilność całej konstrukcji. Oferujemy płyty o różnej grubości i wadze, dopasowane do Twoich potrzeb.

► Zwężki – studnie EKO

Zwężki są montowane na górze studni kanalizacyjnej EKO i służą do redukcji średnicy konstrukcji do rozmiaru włazu. Stanowią również bezpieczne zwieńczenie zbiornika. Dostępne są w różnych rozmiarach, także w wersji asymetrycznej.

► Pokrywy – studnie EKO

Pokrywy stanowią element zabezpieczający studzienkę. Oferujemy szeroki wybór płyt betonowych z otworem na właz o różnych średnicach. Szerokość kołnierza i grubość płyty są dopasowane do Twoich potrzeb.

Studnie EKO – Trwałe i bezpieczne rozwiązanie dla wód gruntowych

Studnie kanalizacyjne EKO od Pozbet Poznań są wykonane z betonu klasy C40/50, co zapewnia im wysoką trwałość i wytrzymałość. Dbamy o jakość naszych produktów i przestrzegamy wytycznych normy PN-EN 1917, co gwarantuje ich wysoką jakość i bezpieczeństwo użytkowania. Dodatkowo, nasze studnie betonowe podlegają Krajowej Oceny Technicznej dla średnic 1500-3000 mm.

Solidne studnie EKO dla podziemnych instalacji wodno-ściekowych

Jeśli szukasz trwałych i efektywnych rozwiązań dla instalacji wodno-ściekowych, to Pozbet Poznań jest idealnym wyborem dla Ciebie. Jesteśmy doświadczonym producentem prefabrykatów betonowych, a nasze studnie EKO cieszą się uznaniem klientów. Odwiedź naszą stronę internetową, aby uzyskać więcej informacji o naszych produktach oraz zobaczyć nasze realizacje. Nasi eksperci są również gotowi udzielić Ci fachowej pomocy i odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Wybierz studnie EKO od Pozbet Poznań i zbuduj trwałą i efektywną instalację wodno-ściekową!

więcej aktualności

Wiercenie i kucie w kręgach betonowych – na zamówienie w Poznaniu

Wiercenie i kucie w kręgach betonowych – na zamówienie w Poznaniu

Jeżeli poszukują Państwo dostawcy kręgów betonowych dopasowanych do danego projektu – wg zdefinowanej specyfikacji, wymiarów, charakterystyki, klasy betonu bądź też o mniejszych czy większych wywierconych otworach w wyznaczonych przez zamawiającemu miejscach zachęcamy do bezpośredniego kontaktu.

ul. Obornicka 350A, 60-689 Poznań

}

Pon - Pt w godz. 7:00 - 15:30

GRUPA PRZYBYSZEWSCY Sp. z o.o.

KRS: 0000829890 | NIP: 9721306774

PKO BP S.A. 69 1020 4027 0000 1602 1748 1592

+48 61 825 35 25

+48 661 22 33 20

biuro@przybyszewscy.com.pl

5,0 21 reviews

oferta

► Studnie betonowe

► Studnie PVC

► SZAMBA I ZBIORNIKI

► Prefabrykaty betonowe

► Infrastruktura drogowa

► Prefabrykaty

► Rury

► System drenarski

► Separatory

► ROZWIĄZANIA INŻYNIERYJNE

► Akcesoria

► Wiercenie w betonie

Oceń na w Google

Polityka prywatności

Sprawdź również:

napisz do nas

Copyright © 2023 POZBET Poznań | All rights reserved.