STREFA WIEDZY

Prefabrykowane mury oporowe – gdzie znajdziesz dobrego dystrybutora w Poznaniu?

2/02/2024

Mury oporowe, prefabrykowane ściany oporowe oraz elki to nieodłączne elementy budowlane wykorzystywane podczas budowy dróg, chodników, hal czy nawet aranżacji ogrodu. Firma Pozbet oferuje wysokiej jakości prefabrykaty żelbetowe, które znalazły zastosowanie w stabilizacji skarp ziemnych, budowie ramp załadunkowych, konstrukcjach magazynowych, a także w modelowaniu przestrzeni małej architektury. Nasza oferta obejmuje prefabrykaty o różnych typach wykończenia, dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta, również wykonywanych na indywidualne zamówienie.

Zastosowanie murów oporowych

Mury oporowe Pozbet sprawdzają się w wielu obszarach. Są niezbędne do stabilizacji i wzmacniania skarp ziemnych, co ma istotne znaczenie dla bezpieczeństwa konstrukcji. Dodatkowo znajdują zastosowanie w budowie ramp załadunkowych oraz boksów magazynowych materiałów sypkich. Nie bez znaczenia jest również ich rola w modelowaniu przestrzeni małej architektury, takiej jak donice, rampy dla niepełnosprawnych czy ogrodzenia.

Dostosowanie do indywidualnych potrzeb ścian prefabrykowanych

Firma Pozbet wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferując prefabrykowane mury o różnych wymiarach i kształtach. Mogą one być obustronnie gładkie lub zacierane mechanicznie od strony skarpy. Ponadto, firma realizuje projekty indywidualne, umożliwiając klientom zamówienie murów o nietypowych parametrach. Wspieramy także klientów w doborze odpowiednich prefabrykatów oraz oferujemy pomoc w przygotowaniu projektów, zamieniając tradycyjnie wykonane mury na prefabrykaty żelbetowe. Jeśli potrzebujesz wycenić swoją realizację skontaktuj się z nami.

Kontrola jakości i bezpieczeństwo popularnych “elek”

Firma Pozbet stawia na najwyższą jakość oferowanych produktów.Dbamy o to by prefabrykaty naszej produkcji, jak też elementy betonowe dostarczane przez dostawców spełniały wysokie standardy dlatego podlegają wewnętrznej szczegółowej kontroli wymiarowej i jakościowej. Dbając o zadowolenie klienta do wytwarzania naszych murów oporowych i innych prefabrykatów firma korzysta z wysokiej jakości kruszyw, takich jak granit czy bazalt, co dodatkowo podnosi trwałość i odporność murów oporowych na warunki atmosferyczne.

Sprawdzona solidność na lata murów oporowych

Prefabrykowane mury i ściany oporowe Pozbet są nie tylko trwałe, ale także estetyczne. Tego typu wyroby znajdują często zastosowania w małej architekturze, zarówno na terenach prywatnych, jak i publicznych. Dlatego dbamy o ich atrakcyjny wygląd, umożliwiając montaż zarówno na dużych placach miejskich, jak i w małych ogrodach przydomowych.

Szeroka gama produktów z asortymentu prefabrykatów

Oferta firmy Pozbet obejmuje szeroką gamę prefabrykowanych murów i ścian oporowych, umożliwiając szybkie tworzenie obiektów małej architektury ogrodowej, parkowej i publicznej. Dostępność różnych kształtów i wymiarów pozwala klientom dostosować prefabrykaty do swoich indywidualnych potrzeb. Gotowe do użycia, prefabrykowane mury i ściany oporowe to skuteczna metoda na zabezpieczenie obiektów budowlanych przed osuwiskami oraz efektywne narzędzie do przyspieszenia prac budowlanych.

Sprawdź naszą ofertę murów oporowych

Firma Pozbet oferuje prefabrykowane mury oporowe, które łączą solidność, trwałość i estetykę. Nasza szeroka oferta pozwala klientom znaleźć idealne rozwiązanie do swoich projektów, a wysoka jakość wykonania gwarantuje, że mur oporowy spełni wszystkie oczekiwania. Dzięki temu, inwestycje budowlane mogą być nie tylko bezpieczne, ale również estetyczne i efektywne.

więcej aktualności

Wiercenie i kucie w kręgach betonowych – na zamówienie w Poznaniu

Wiercenie i kucie w kręgach betonowych – na zamówienie w Poznaniu

Jeżeli poszukują Państwo dostawcy kręgów betonowych dopasowanych do danego projektu – wg zdefinowanej specyfikacji, wymiarów, charakterystyki, klasy betonu bądź też o mniejszych czy większych wywierconych otworach w wyznaczonych przez zamawiającemu miejscach zachęcamy do bezpośredniego kontaktu.

ul. Obornicka 350A, 60-689 Poznań

}

Pon - Pt w godz. 7:00 - 15:30

GRUPA PRZYBYSZEWSCY Sp. z o.o.

KRS: 0000829890 | NIP: 9721306774

PKO BP S.A. 69 1020 4027 0000 1602 1748 1592

+48 61 825 35 25

+48 661 22 33 20

biuro@przybyszewscy.com.pl

5,0 21 reviews

oferta

► Studnie betonowe

► Studnie PVC

► SZAMBA I ZBIORNIKI

► Prefabrykaty betonowe

► Infrastruktura drogowa

► Prefabrykaty

► Rury

► System drenarski

► Separatory

► ROZWIĄZANIA INŻYNIERYJNE

► Akcesoria

► Wiercenie w betonie

Oceń na w Google

Polityka prywatności

Sprawdź również:

napisz do nas

Copyright © 2023 POZBET Poznań | All rights reserved.